Václav Kozák - Soubor 2 prací

Oleje na kartonu, oba 34x50 cm, oba signovány vpravo dole V. Kozák, rámovány.

1889, Kolín - 1969

Pozn.: Rámy i malby mírně poškozeny.

6332. Soubor 2 prací
Dražba ukončena:30.11.2016 18:19:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč