Václav Kozák - U Sv. Ducha

Olej na kartonu, 60x70 cm, rám, zaskleno, signováno vpravo dole.

804. U Sv. Ducha
Dražba ukončena:27.11.2013 19:51:46
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč