Olej na plátně, 70x50 cm, rám, signováno vpravo dole. Pozn.: Rám mírně poškozen. 1889 Kolín, 1969 Praha Žák malířské školy Ferdinanda Engelmullera, další studium Mnichov a Vídeň. Krajinář, maluje pražské pohledy a historická zákoutí.