Václav Kozák - Soumrak u Karlova mostu

Olej na kartonu, 49x71 cm, signováno vpravo dole V. Kozák, rám.

1889, Kolín - 1969

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

4157. Soumrak u Karlova mostu
Dražba ukončena:31.03.2016 19:31:40
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč