Václav Kozák - Soumrak na Karlově mostě

Olej na kartonu, 48x69 cm, signováno vpravo dole V. Kozák, rám.

Pozn.: Malba znečištěna.

2703. Soumrak na Karlově mostě
Dražba ukončena:30.09.2015 20:04:48
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč