Václav Kozák - Rozkvetlý sad

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole V. Kozák, rám.

1889, Kolín - 1969

3672. Rozkvetlý sad
Dražba ukončena:27.01.2016 21:43:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:8 000 Kč