Václav Kozák - Parní lokomotivy

Olej na kartonu, 30 x 32 cm, rámováno, signováno vlevo dole.

5. Parní lokomotivy
Dražba ukončena:28.03.2013 20:28:58
Vyvolávací cena:4 000 Kč