Václav Kozák - Kutná Hora - sv. Barbora

Olej na kartonu, 48x65 cm, signováno vlevo dole Kozák, rám.

1889, Kolín - 1969

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4249. Kutná Hora - sv. Barbora
Dražba ukončena:31.03.2016 21:05:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč