Václav Kozák - Hradčany

Olej na kartonu, 50x70 cm, signováno vpravo dole V. Kozák, rám.

1889, Kolín - 1969

Pozn.: Rám mírně poškozen.

5659. Hradčany
Dražba ukončena:29.09.2016 20:52:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč