Václav Kozák - Cesta za chalupou

Olej na kartonu, 22x33 cm, signováno vpravo dole V. Kozák, rám.

1889, Kolín - 1969

4278. Cesta za chalupou
Dražba ukončena:31.03.2016 21:26:16
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 300 Kč