Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo dole V. Košnář 36. Rámováno.
Stav: Malba mírně poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 76 cm
o autorovi: 1909 - 1970
Narodil se v Praze. Malířství studoval soukromě u Aloise Kalvody a Ferdinanda Engelmüllera a na Ukrajinské akademii v Praze u prof. Kulce. Ve své tvorbě se věnoval převážně krajinomalbě, své náměty čerpal z přírody Kladenska, Slánska a Křivoklátska.