Olej na plátně podloženém kartonem, 25x27 cm, signováno vpravo dole V. Košnář, rám.
1909, Modřany
Student ukrajinské akademie (1935-1940; prof. Ivan Kulec). Soukromě se učil u Al. Kalvody a Ferdinanda Engelmüllera. Vystavoval výhradně na našem území.
Pozn.: Rám mírně poškozen.