Olej na sololitu, 67x58 cm. Signováno dole uprostřed V. Kořínek. Rámováno.
Nejdelší strana: 82 cm
o autorovi: 1912 - ?
Malíř. Studoval figurální kresbu za války ve Škole Mánesa u J. Lieslera, V. Tittelbacha a V. Sychry. Jeho ranou tvorbu ovlivnil M. Salcman. Tématicky jeho práce zobrazovaly všechny hlavní malířské žánry (krajiny, figura, zátiší).