Olej na plátně fixovaném na kartonu, 41x59 cm. Signováno vlevo dole Juhas 31. Rámováno.
Nejdelší strana: 65 cm
o autorovi: 1891-1954
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.