Litografie, 25x17 cm. Signováno vpravo dole V. Kiml 93. Pasparta, sklo.
o autorovi: 1928 - 2001
Malíř. grafik a restaurátor. Ve své tvorbě používal klasickou olejomalbu, kombinované techniky a v grafice suchou jehlu. Proslavil se zejména svými enkaustikami na plátně a sololitu.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč.