Olej na plátně fixováném na kartonu, 35x25 cm. Nesignováno. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 48 cm
o autorovi: 1907 – 1960
Malíř. Studoval na AVU v Praze u J. Loukoty a J. Obrovského, na studijní cestě byl ve Francii. Ve 30. letech se věnoval figurální tvorbě, aktu i portrétu, krajinomalbě, divadelním scénám. Po válce hledal náměty v pracovním prostředí, stále se však vracel k volné, realisticky zachycené krajině a portrétu. Byl členem SVU Mánes