Václav Karel

308945. Zahrada u domu

popis: Olej na kartonu, 37x45 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1902-1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

dražba ukončena: 12.06.2021 20:26:05

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 100 Kč