Václav Karel - Malá čtenářka

Pastel, 42x28 cm, signováno vpravo dole Václav Karel 1948. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1902-1969

31653. Malá čtenářka
Dražba ukončena:15.05.2019 20:16:55
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 900 Kč