Václav Junek - Veverky

Akvarel, 31x37 cm. Signováno vpravo dole V. Junek. Pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta mírně poškozena.

o autorovi: 1913-1976

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

304509. Veverky
Dražba ukončena:20.04.2020 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč