Václav Junek - V přístavu

Olej na překližce, 35x75 cm. Signováno vpravo dole V. Junek 70. Nerámováno.

Pozn.: Překližka prohnuta.

o autorovi: 1913-1976

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

308718. V přístavu
Dražba ukončena:22.05.2021 20:07:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč