Václav Junek - Tranzitní plynovod

Tempera, 80x100 cm. Signováno vpravo dole V. Junek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1913-1976

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

58567. Tranzitní plynovod
Dražba ukončena:28.04.2021 22:13:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 800 Kč