Václav Junek

60713. Rotterdam

popis: Olej na plátně, 40x60 cm. Signováno vlevo dole V. Junek. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1913-1976
Narodil se v Kladně. Studoval v Praze UMPRUM u prof. Bendy a AVU u prof. Obrovského. Ve své tvorbě se věnoval malbě i grafice. Ve známost přišel hlavně jako ilustrátor. Mimo jiné je autorem ilustrací ve slabikáři.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

zbývá: 8 dnů, 7 hodin

konec dražby: 30.06.2021 19:47:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč