Václav Junek - Rotterdam

Olej na plátně, 40x60 cm. Signováno vlevo dole V. Junek. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1913-1976

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

60713. Rotterdam
Dražba ukončena:30.06.2021 19:50:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč