Václav Junek - Ohbí řeky

Olej na sololitu, 33x60 cm. Signováno vpravo dole V. Junek. Nerámováno.

o autorovi: 1913-1976

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

308197. Ohbí řeky
Dražba ukončena:06.04.2021 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč