Václav Junek

60938. Odpoledne na Kampě

popis: Kombinovaná technika, 56x72 cm. Signováno vpravo dole V. Junek. Nerámováno.

o autorovi: 1913-1976
Narodil se v Kladně. Studoval v Praze UMPRUM u prof. Bendy a AVU u prof. Obrovského. Ve své tvorbě se věnoval malbě i grafice. Ve známost přišel hlavně jako ilustrátor. Mimo jiné je autorem ilustrací ve slabikáři.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

dražba ukončena: 01.07.2021 19:52:01

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 700 Kč