Václav Junek - Odpoledne na Kampě

Kombinovaná technika, 56x72 cm. Signováno vpravo dole V. Junek. Nerámováno.

o autorovi: 1913-1976

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

60938. Odpoledne na Kampě
Dražba ukončena:01.07.2021 19:52:01
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč