Václav Junek - Dostihové závody

Nejdelší strana: 50 cm

Olej na plátně fixované na kartonu. 39x50 cm. Signováno vpravo dole V. Junek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1913-1976

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

vydraženo top doporučujeme
78988. Dostihové závody
Dražba ukončena:29.06.2022 22:55:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč