Václav Junek - Borový háj u řeky

Olej na kartonu, 80x70 cm. Signováno vpravo dole V. Junek. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1913-1976

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

308382. Borový háj u řeky
Dražba ukončena:20.04.2021 20:33:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč