Václav Junek - Borovice v horách

Nejdelší strana: 85 cm

Olej na plátně, 65x85 cm. Signováno vpravo dole J. Junek 35. Nerámováno.

o autorovi: 1913-1976

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

83687. Borovice v horách
Dražba ukončena:11.09.2022 20:04:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 11.09.2022 20:01:07 4156