Nejdelší strana: 95 cm
Olej na plátně, 75x95 cm. Signováno vpravo dole Jírovec. Olištováno.
Pozn.: Dílo bylo vystaveno v Jakubec Gallery Vodičkova, Praha 1 a je uvedeno v katalogu k výstavě, který je přiložen.
o autorovi: 1942 - 2023
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.