Václav Jírovec - Zvědavý

Nejdelší strana: 95 cm

Olej na plátně, 75x95 cm. Signováno vpravo dole Jírovec. Olištováno.

Pozn.: Dílo bylo vystaveno v Jakubec Gallery Vodičkova, Praha 1 a je uvedeno v katalogu k výstavě, který je přiložen.

o autorovi: 1942 - 2023

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

76106. Zvědavý
Dražba ukončena:27.04.2022 20:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:37 000 Kč