Václav Jírovec - Statek na Březinách

Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Jírovec. Rámováno.

Nejdelší strana: 66 cm

o autorovi: 1942 - 2023

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

108537. Statek na Březinách
Dražba ukončena:01.02.2024 22:11:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč