Václav Jírovec - S ptáčkem - VELKÝ FORMÁT

Olej na sololitu, 125x100 cm. Signováno vpravo dole Jírovec. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1942 - 2023

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

67441. S ptáčkem - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:28.10.2021 22:52:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč