Václav Jírovec - Pastýřka

Nejdelší strana: 50 cm

Olej na plátně fixovaném na sololitu, 50x35 cm. Signováno vpravo dole Jírovec. Nerámováno.

Pozn.: Dílo bylo vystaveno v Jakubec Gallery Vodičkova, Praha 1.

o autorovi: 1942 - 2023

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

82422. Pastýřka
Dražba ukončena:31.08.2022 21:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč