Olej na plátně, 74x54 cm. Signováno vpravo dole Jírovec. Rámováno.
Obraz je poctou Henri Rousseauovi. Nese jisté prvky naivního umění, hlavně ve volbě barev, přesto rukopis Václava Jírovce nezapře. Díla tohoto současného českého figuralisty se na uakčním trhu objevují jen vyjímečně.
pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.
o autorovi: 1942 - 2023
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.