Václav Jírovec - Ginger a Fred

Olej na plátně, 76x95 cm. Signováno vpravo dole Jírovec. Olištováno.

Pozn.: Obraz byl vystaven na autorské výstavě v Olomouci. Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1942 - 2023

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

56324. Ginger a Fred
Dražba ukončena:25.02.2021 21:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč