Václav Jícha - Zima na vesnici

Kombinovaná technika, 28x37 cm. Signováno vlevo dole V. Jícha. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1874-1950

43741. Zima na vesnici
Dražba ukončena:29.04.2020 20:25:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 29.04.2020 19:36:32 1593