Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.
Kombinovaná technika na lepence, 35 x 47cm, na lepence, signováno autorsky vpravo dole, rámováno v umělecké autorské paspartě pod sklem do vídeňského uměleckého rámu s bohatou ornamentální výzdobou se zlatavě černou patinací. Rozměr s rámem 63 x 75 cm. Autor brilantně zachytil v rozvinutém plánu horňáckou krajinu s pozadím Bílých Karpat při respektování zásad impresionismu. Obraz původně pochází z umělecké sbírky folklorního malířství Moravského Slovácka. Galerijní provedení!
o autorovi: 1874-1950