Václav Jícha - Pohled na zámek

Akvarel, 30x37 cm. Signováno vlevo dole V. Jícha. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 62 cm

o autorovi: 1874-1950

91323. Pohled na zámek
Dražba ukončena:05.03.2023 20:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč