Václav Jícha - Osamělá chalupa

Kombinovaná technika, 27x35 cm. Signováno vpravo dole V.Jícha. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1874-1950

72118. Osamělá chalupa
Dražba ukončena:16.01.2022 20:20:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč