Nejdelší strana: 29 cm
Pastel na ručním papíře, 29x26 cm, signováno vpravo dole V. Jícha, pečeť. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1874-1950