Václav Jícha - Chalupy

Nejdelší strana: 29 cm

Pastel na ručním papíře, 26x29 cm. Signováno vpravo dole V. Jícha, vlevo dole pečeť. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1874-1950

76884. Chalupy
Dražba ukončena:01.05.2022 21:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 01.05.2022 20:47:25 4662
500 Kč 28.04.2022 15:52:47 2235