Václav Jícha - Chalupa

Akvarel, 34x50 cm. Signováno vlevo dole V. Jícha. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1874-1950

305366. Chalupa
Dražba ukončena:27.06.2020 20:07:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 300 Kč