Václav Jícha - Cesta ve vsi

Akvarel, 37x46 cm, signováno vpravo dole V. Jícha, paspartováno.

Pozn.: Mírně poškozeno. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem

o autorovi: 1874-1950

16133. Cesta ve vsi
Dražba ukončena:14.02.2018 21:39:26
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:1 200 Kč