Václav Jedlička - Andromeda

Olej na kartonu, 40x32 cm, nesignováno, rám.

1862, Příšednice u Zbirova - 1928, Příšednice u Zbirova
Žák pražské akademie (1885-1891; prof. Sequense). Studijně cestoval po Antverpách a Paříži. Malíř genrů a podobizen.

Pozn.: Rám poškozen.

3380. Andromeda
Dražba ukončena:26.11.2015 20:58:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč