Václav Jansa - V zahradě

Olej na plátně, 38x22 cm. Signováno vpravo dole V. Jansa 90. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1859 - 1913
Narodil se v Německých Zlatníkách. Studoval AVU v Praze a ve Vídni. Věnoval se hlavně krajinomalbě a při velké přestavbě Prahy na konci 19. stol. zachytil mnoho dnes již neexistujících pohledů na Prahu, zvláště Židovské město. Podílel se na tvorbě Maroldova panoramatického obrazu Bitva u Lipan.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 950 000 Kč

60893. V zahradě
Dražba ukončena:01.07.2021 19:16:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč