Václav Jansa - Studie dívčího aktu

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Kresba, 46x19 cm, monogramováno vpravo dole V.J., rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1859 - 1913
Narodil se v Německých Zlatníkách. Studoval AVU v Praze a ve Vídni. Věnoval se hlavně krajinomalbě a při velké přestavbě Prahy na konci 19. stol. zachytil mnoho dnes již neexistujících pohledů na Prahu, zvláště Židovské město. Podílel se na tvorbě Maroldova panoramatického obrazu Bitva u Lipan.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 950 000 Kč

vydraženo
10437. Studie dívčího aktu
Dražba ukončena:31.05.2017 18:38:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
1 100 Kč limit (31.05.2017 18:33:34) 1440
1 000 Kč 31.05.2017 18:32:45 646
900 Kč 31.05.2017 18:32:02 1440
800 Kč 31.05.2017 18:31:34 646
700 Kč 31.05.2017 18:30:45 1440
600 Kč 31.05.2017 18:26:54 646
500 Kč 28.05.2017 6:40:19 219