Václav Jansa - Stará Praha

100 reprodukcí akvarelů v deskách (ofset), 45x33 cm desky a 26x16 cm reprodukce.

Pozn.: Mírně poškozeno. Chybí čísla reprodukcí: 40, 45, 66, 67, 68, 69, 71, 72.

o autorovi: 1859 - 1913
Narodil se v Německých Zlatníkách. Studoval AVU v Praze a ve Vídni. Věnoval se hlavně krajinomalbě a při velké přestavbě Prahy na konci 19. stol. zachytil mnoho dnes již neexistujících pohledů na Prahu, zvláště Židovské město. Podílel se na tvorbě Maroldova panoramatického obrazu Bitva u Lipan.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 950 000 Kč

55496. Stará Praha
Dražba ukončena:14.01.2021 22:08:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč