Václav Jansa - Stará Praha

Obsahuje 94 ze 100 reprodukcí akvarelů v deskách (ofset), 45x33 cm desky a 17,5x24 cm reprodukce.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1859 - 1913
Narodil se v Německých Zlatníkách. Studoval AVU v Praze a ve Vídni. Věnoval se hlavně krajinomalbě a při velké přestavbě Prahy na konci 19. stol. zachytil mnoho dnes již neexistujících pohledů na Prahu, zvláště Židovské město. Podílel se na tvorbě Maroldova panoramatického obrazu Bitva u Lipan.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 950 000 Kč

128341. Stará Praha
Dražba ukončena:10.11.2024 21:11:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč