Václav Jansa - Přímořské městečko

Akvarel. 45x69 cm. Signováno vpravo dole Vács. Jansa. Rám, sklo.

Stav: Rám i papír mírně poškozeny.

o autorovi: 1859 - 1913
Narodil se v Německých Zlatníkách. Studoval AVU v Praze a ve Vídni. Věnoval se hlavně krajinomalbě a při velké přestavbě Prahy na konci 19. stol. zachytil mnoho dnes již neexistujících pohledů na Prahu, zvláště Židovské město. Podílel se na tvorbě Maroldova panoramatického obrazu Bitva u Lipan.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 950 000 Kč

302540. Přímořské městečko
Dražba ukončena:08.12.2019 20:01:55
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 300 Kč