Václav Jansa - Pohled na Cap Fréhel v Bretani

Olej na dřevě, 25x39 cm. Signováno vlevo dole Vácslav Jansa. Původní dřevěný dřevěný rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pozdější autorská signatura. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1859 - 1913
Narodil se v Německých Zlatníkách. Studoval AVU v Praze a ve Vídni. Věnoval se hlavně krajinomalbě a při velké přestavbě Prahy na konci 19. stol. zachytil mnoho dnes již neexistujících pohledů na Prahu, zvláště Židovské město. Podílel se na tvorbě Maroldova panoramatického obrazu Bitva u Lipan.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 950 000 Kč

70253. Pohled na Cap Fréhel v Bretani
Dražba ukončena:16.12.2021 23:24:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:34 000 Kč