Václav Jansa - Památky starého umění v Čechách - kompletní

Reprodukce akvarelů v deskách (ofset), rozměr reprodukcí: 18x12 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1859 - 1913
Narodil se v Německých Zlatníkách. Studoval AVU v Praze a ve Vídni. Věnoval se hlavně krajinomalbě a při velké přestavbě Prahy na konci 19. stol. zachytil mnoho dnes již neexistujících pohledů na Prahu, zvláště Židovské město. Podílel se na tvorbě Maroldova panoramatického obrazu Bitva u Lipan.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 950 000 Kč

87067. Památky starého umění v Čechách - kompletní
Dražba ukončena:07.12.2022 22:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 24.11.2022 21:15:44 1171