Václav Jansa - Městské zákoutí

Lept, 16x11 cm. Signováno tužkou vpravo dole Jansa. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 36 cm

o autorovi: 1859 - 1913
Narodil se v Německých Zlatníkách. Studoval AVU v Praze a ve Vídni. Věnoval se hlavně krajinomalbě a při velké přestavbě Prahy na konci 19. stol. zachytil mnoho dnes již neexistujících pohledů na Prahu, zvláště Židovské město. Podílel se na tvorbě Maroldova panoramatického obrazu Bitva u Lipan.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 950 000 Kč

95564. Městské zákoutí
Dražba ukončena:21.05.2023 21:04:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč